BÖLGE BAROLARININ KAYYUM ATANAN BELEDİYE BAŞKANLARININ GÖREVE İADESİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

Van, Diyarbakır ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanları, İçişleri Bakanlığı tarafından 19.08.2019 tarihinde görevden uzaklaştırılarak, yerlerine il valileri kayyum olarak atanmıştı. Bu görevden alma ve atama işlemlerine karşı Belediye Başkanları tarafından iptal davaları açılmış ancak bu davalarda henüz işlemin yürütmesinin durdurulması hakkında olumlu veya olumsuz herhangi bir karar verilmiş değildir.
Okuma Sayısı:42| Haber Tarihi:18.10.2019

AV.AYŞE ÇELİK POLAT'IN MUTLU GÜNÜ

Saygıdeğer meslektaşımız Av.Ayşe ÇELİK POLAT'ın Ahmet Eren adında dünya tatlısı bir oğlu dünyaya gelmiştir. Ahmet Eren bebeğe aramıza hoş geldin diyor, bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
Okuma Sayısı:136| Haber Tarihi:11.10.2019

DOĞU VE GÜNEYDOĞU BÖLGE BAROLARI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Savaş-barış tercihinde, bir kez daha savaş isteyenler galip geldi. Galip gelenler; savaşın bütün insani, vicdani, ahlaki ve hukuki sorumluluğunu da üstlenecekler. Savaşın tarafı olmayan sivillerin, kadınların, çocukların ölümünden; doğanın geri dönülemeyecek bir şekilde zarar görmesinden; en önemlisi de halkların bir arada yaşama iradesinin ortadan kaldırılmasından onlar sorumlu olacaklar.
Okuma Sayısı:389| Haber Tarihi:10.10.2019

BAROMUZ HİZMET BİNASI YAPIM ÇALIŞMALARI

Baromuz hizmet binası yapım işleri kapsamında zemin etüt çalışmaları başladı.
Okuma Sayısı:170| Haber Tarihi:09.10.2019

HÜRRİYET KOLEJİNDEN BAROMUZA ZİYARET

Hürriyet Kolejinden öğrenci ve öğretmenlerden oluşan grup baromuza ziyarette bulundular.
Okuma Sayısı:185| Haber Tarihi:08.10.2019

ZİYARET

Türkiye Barolar Birliği Genel Müdürü Sayın İrfan ÖZTÜRK baromuza yapılacak hizmet binası ve sosyal tesisleri yapım işleri için Baromuza ziyarette bulundu. Binanın yapılacağı arsayı Baro Başkanımız Av.Hanifi BUNDANCAMANAK ile birlikte gezerek görüş alış verişinde bulundular.
Okuma Sayısı:305| Haber Tarihi:28.09.2019
21.10.2019
AV. HANİFİ BUDANCAMANAK
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.